Sınıf 7/E
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınıf 7/E nin resmi web sitesi The Most pupular Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gelde Oku. -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|-

2 posters

Güzel miydi
Güzeldi
Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_vote_lcap0%Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Süperdi
Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_vote_lcap0%Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mükemmeldi
Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_vote_lcap33%Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
ÇOOOOK GÜZELDİ
 0% [ 0 ]
Alıntıydı
Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_vote_lcap67%Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
SLiPKNoT_LoWeR
Moruk
SLiPKNoT_LoWeR

Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- Empty
MesajKonu: Gelde Oku. -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|-   Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 10:27 pm

Kim demiş türkler okumaz diye.Biz okuruz.Hatta öyle bi okuruz ki insanın aklı durur.
O sözü söyleyenler halt etmiş.O lâfı edenler Türk'ü tuvalette görmüşler mi hiç? Nerden görecekler tabi görmemişlerdir.Zaten Görseler Bu lâfı söyleyemezlerdi.
Tuvalete girdikmi bize bişeyler olur.Elimize ne geçerse çılgınlar gibi okumaya başlarız.Okuruzda okuruz. Evet, tuvaletten çıktıktan sorna çılgınlar gibi okmuaya devam edemeyiz ama bunda haklıyız.
Türkiye o kadar güzel bir ülkekinereye baksak güzellik fışkırıyor.Denizi , doğası her yanıyla bir cennet.Deniz dersen deniz doğa dersen doğa manzara dersen manzara...bu kadar güzelliğin içinde kitap okuyupta n'apacağız.Deli miyiz biz ?
Neymiş. İzlanda'da çok kitap okuyorlarmış.Adam orda okumasında ne yapsın?Kış Bir geliyor -80 derece ; Evliya Çelebinin dediği gibi damdan dama atlayan kedi havada donuyor..İnsanların her bir yanı buz kesiyor.Adam dışarı çıksa donacak içeri girip sıcak sıcak okuyor.Kışın ortasında hava 20 derece olsunda o zmn göreyim bn onları.. acaba eve kapanıp kitap mı okur yoksa dağda bayır hoplayıp zıplar mı..
Bize okumuyor diyenlerin alnını karışlarım ben , alnını..! Onlar Bizi Tanımıyorlar ama tanımalılar yoksa bu suçlamalarına devam ederlerse bizi sinirlendirip canlarını okutacaklar..

KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR
yorumları bekliyorum
http://www.microsoft.com
SLiPKNoT_LoWeR
Moruk
SLiPKNoT_LoWeR

MesajKonu: Geri: Gelde Oku. -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|-   Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 3:12 am

Lem cevap Yazın xD What a Face
http://www.microsoft.com
5yNt4X
Dragoo

MesajKonu: Geri: Gelde Oku. -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|-   Gelde Oku.    -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|- I_icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 9:10 pm

global mod ve flood Very Happy

ayrıca bunu sen yazmadın Very Happy

Gelde Oku. -|ALINTI DEĞİLİR BEN YAZDIM xD|-
1 sayfadaki 1 sayfası