Sınıf 7/E
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınıf 7/E nin resmi web sitesi The Most pupular Forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

||Naruto||

YazarMesaj
нєLLѕιηg
Sword
нєLLѕιηg

||Naruto|| Empty
MesajKonu: ||Naruto||   ||Naruto|| I_icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 8:12 pm

||Naruto|| Naruto%2BWallpaper%2BUzumaki%2BNaruto%2B2
Anime'nin Adı: Naruto
Diğer Adları: ナルト
Kategori: TV Serisi
Tür: Ninja, Doğaüstü Güçler, Aksiyon, Macera
Gönderen: Beloved Angel
Resmi Sitesi: http://www.tv-tokyo.co.jp/anime/naruto/
Bölüm Sayısı: 220
Yayım Tarihi: 3/10/2002 ile 8/2/2007 arası
Firma/Stüdyo: Studio Pierrot
Türkiye'de: Yayımlanmadı

Tanıtım:

Naruto, içine hapsedilmiş kyubii (9 kuyruklu efsanevi tilki) yüzünden Konoha halkı tarafından yaratık olarak görülüp kenara itilmiş bir çocuktur. Naruto'nun bütün hedefi Ninja akademisini bitirip, Hokage olmaktır.

Akademi'nin ilk bölümünü bitirip genin olarak mezun olan Naruto, arkadaşları Sakura ve Sasuke ile chunin olabilmek için yeni eğitimlerine başlarlar.

Yaramaz ve bir o kadar heyecanlı bir kişiliğe sahip olan Naruto, içindeki kyuubinin gücünü yavaş yavaş öğrenecektir.

Bağlantılı Animeler:

Naruto - Dai Katsugeki! Yuki Hime Shinobu Houjou Datte Bayo!! (Film) (2004)

Tanıtım:

Kakashi, bir sonraki görevlerinden önce Naruto, Sasuke ve Sakura'ya sinemaya gitmelerini söyler. Naruto başrol oyuncusu aktristin büyük bir hayranıdır. Sinemadan sonra, aktristin birtakım atlı adamlar tarafından takip edildiğini görür ve kurtulmasına yardım ederler. Daha sonra Naruto aktristten bir imzasını istese de aktrist ona imza vermeyi reddeder. Üçlü geri döndüğünde Kakashi onlara yeni görevleri hakkında bilgi verir: Aktriste Snow Country'ye(Kar Şehri) giderken eşlik edecekler ve yeni filmin çekimine yardım edeceklerdir.
||Naruto|| 1731naruytlh3au1

Gekijouban Naruto: Naruto - Daikoufun! Mikazuki Shima no Animaru Soudou Dattebayo (Film) (2006)

Tanıtım:

Güneyde, hilal şeklindeki bir adada bulunan Ay ülkesi (Moon Country), çok zengin ve varlıklı bir ülkedir. Bu zengin ülkenin Prensi olan Michiru bugüne kadar her istediğini para ile satın almıştır. Bu zengin prens son olarak bir seyahate çıkmaya karar verir. Prens Michiru ve oğlu Hikaru’yu koruma görevi ise kahramanlarımıza yani Naruto, Sakura, Kakashi ve Lee’ye verilir.

Seyahatleri esnasında kahramanlarımız bir sirke rastlar ve Prens Michiru’nun oğlu Hikaru, sirkteki “Saber-toothed”u çok sever ve satın almak ister. Hikaru’yu kıramayan Michiru sadece “Saber-toothed”u almakla kalmaz ve beraberinde tüm sirki satın alır.

Kahramanlarımızın sözünü zaten dinlemeyen bu şımarık ****** korumak zaten yeterince zorken bir de yanlarına sirkteki hayvanların katılması görevi daha da zor hale getirir. Ancak asıl sürpriz, onları Ay ülkesine vardıklarında bekliyordur. Ülkenin asillerinden biri olan Shabadaba, kendisine yardım etmesi için üç güçlü ninjayı kiralamış ve Kral’ı devirerek Ay ülkesini ele geçirmiştir.
||Naruto|| Narutomn5so8

||Naruto|| Narutofanbs9

||Naruto||
1 sayfadaki 1 sayfası